Нові горизонти: Одеський науково-виробнича дільниця

Розвиток підприємства являє собою багатовекторний процес, який балансує між новими технологіями, прогресом якості продукції, що випускається, розширенням асортименту, а також меж і масштабів діяльності. ДП «Iнгаз» в своїй роботі намагається не випустити жодне з цих стратегічно важливих напрямків.

Так, відреагувавши на дедалі більші потреби до якості продукції, 2015-ий і 2016-ий рік був ознаменований запуском нових установок по одержанню інертних газів (Kr, Xe, Ne, He) марки 6.0 і вище.

У 2017 році ДП «інгаз» розширило свої виробничі горизонти – структуру підприємства поповнив Одеський науково-виробнича дільниця. Одним з основних напрямків діяльності ділянки є виробництво рідкого гелію (He). Новий підрозділ, розташоване в Одеській області, перейшло у власність компанії з обладнанням і персоналом компанії ТОВ «Айсблік». Це дозволило розширити асортимент продукції, що випускається і посилити науково-виробничий потенціал підприємства. Тепер ДП «інгаз» є оригінальним виробником і постачальником рідкого гелію, як на території України, так і за її межами. Ми пропонуємо ціни і якість «від виробника».

Замовити і купити рідкий гелій можна, звернувшись до наших менеджерів зі збуту.

Ми завжди відкриті для нових ідей і ефективної співпраці.