INGAS, провідний постачальник високочистого неону, ксенону та криптону, продовжує сприяти розвитку галузі електронних газів. Це було недавно підкреслено в статті під назвою “Зростання попиту на електронні гази внаслідок розширення напівпровідникових виробництв”, написаної Робом Кокеріллом у Gasworld. У цій статті акцентується на зростаючому попиті на електронні гази та розширенні напівпровідникової індустрії.

Незважаючи на динамічний розвиток галузі та складні обставини, Gasworld визнало стійкість нашої діяльності та незаперечне зобов’язання у постачанні високочистих інертних газів. Видання оновило свою статтю, щоб відображати актуальну інформацію, щодо безперервної діяльності INGAS в Україні.

У статті також звертається увага на можливі обмеження постачання електронних газів, оскільки попит передбачається перевищувати подання. Тем не менш, INGAS готовий взяти на себе ці виклики.

Запрошуємо вас прочитати повну статтю на веб-сайті Gasworld, щоб глибше зрозуміти події в галузі електронних газів та суттєву роль, яку INGAS відіграє в ній. Продовжуючи рухатися вперед, наша прив’язаність до обслуговування наших клієнтів та внесення вкладу в розвиток галузі залишається незаперечною.