INGAS – як провідний глобальний виробник ультра-високочистих інертних газів – з гордістю повідомляє про успішне виробництво та відвантаження першої партії неону високої чистоти з моменту інсталяції нового лабораторного обладнання у 2023році. Цей важливий крок підкреслює ключову роль компанії на ринку напівпровідникової промисловості, особливо в контексті зростаючого попиту на мікросхеми, що викликаний розвитком рішень та сервісів штучного інтелекту.

“INGAS здійснив відправку першої партії неону високої чистоти після встановлення нового лабораторного обладнання”, – повідомив комерційний директор INGAS Микола Авджи. “Цей важливий крок є підтвердженням зобов’язання компанії надавати клієнтам продукти найвищої якості. Як провідний постачальник інертних газів для високотехнологічних індустрій, INGAS розуміє важливість забезпечення стабільного та надійного постачання даних критичних ресурсів, незважаючи на будь-які виклики, що можуть виникнути. Наші зусилля сприяють задоволенню зростаючого попиту на передові напівпровідникові чіпи у нових технологіях, таких як AI, 5G та хмарних обчисленнях”.

Компанія INGAS, що має в арсеналі у сучасну лабораторію та передові технології готова задовольнити високі вимоги до якості інертних газів у напівпровідниковій індустрії, особливо для складних процесів літографії. Постійні інвестиції INGAS в технології та розширення її можливостей дозволять надалі перевершувати очікування та зберігати свою позицію надійного професійного партнера на ринку інертних газів.

Водночас INGAS зосереджена на технологічному прогресі, інноваціях та задоволенні клієнтів, і зобов’язується надавати клієнтам найкращі продукти та послуги, сприяючи стабільності та стійкості глобальної напівпровідникової індустрії.