Виробництво і споживання чистих інертних газів нерозривно пов’язане з новітніми технологіями. З одного боку, чисті гази — це сходинка до створення продукції космічної галузі, лазерних і прикладних технологій, електротехнічної промисловості, будіндустрії та багатьох інших галузей, що відповідають за світовий прогрес. З іншого боку, вимоги до чистих газів і їх якості постійно зростає, а це значить, що ростуть і вимоги до технології їх виробництва й обладнання.

ТОВ «ІНГАЗ», засноване в 1994 році, є одним з провідних українських виробників і постачальників інертних газів високої чистоти, повірочних та технічних газових сумішей, а також сумішей спеціального призначення на ринку України та зарубіжжя.

ТОВ «ІНГАЗ» має багатий досвід обслуговування замовників і надає повний спектр послуг, починаючи з оформлення технічних умов на продукцію і закінчуючи відвантаженням на адресу Замовника. Своєчасність і якість продукції забезпечується завдяки високотехнологічним виробничим установкам і сучасним методам аналізу і контролю, що застосовуються виробничо-аналітичною лабораторією підприємства.

Головний акцент у своїй діяльності ми робимо на технічний прогрес і інновації в поєднанні з надійним сервісом і бездоганною репутацією. Такий підхід на протязі ось вже понад 20 років забезпечує нам міцні позиції на світовій арені.

ПОЛІТИКА В ОБЛАСТІ ЯКОСТІ

ТОВ «ІНГАЗ», будучи виробником і постачальником інертних газів, повірочних та технічних газових сімей, прагне просувати на ринку найбільш якісний продукт, максимально наближений до вимог Клієнтів. Досягти найкращих результатів і бездоганній репутації можна тільки завдяки високим стандартам якості, які лежать в основі довгострокових цілей розвитку ТОВ «ІНГАЗ».

Для досягнення головної місії підприємства визначені наступні цілі в області політики якості:

  • постійно підвищувати ступінь задоволеності Клієнтів;
  • гнучко та ефективно реагувати на зміни кон’юнктури ринку нової, якісною продукцією;
  • підвищувати ефективність усіх ланок виробництва і вдосконалювати систему раціонального використання ресурсів;
  • аналізувати й оцінювати ризики для прийняття попереджувальних заходів;
  • підтримувати імідж ТОВ «ІНГАЗ», як високотехнологічної та надійного партнера на ринку чистих і технічних газів.

Для досягнення зазначених цілей керівництво ТОВ «ІНГАЗ» бере на себе наступні зобов’язання:

  • орієнтованість на Клієнта;
  • відповідність вимогам і підвищення результативності системи менеджменту якості;
  • залучення персонал підприємства в систему менеджменту якості;
  • прийняття рішень тільки на основі фактів.

Обрана політика є довгостроковою для ТОВ «ІНГАЗ». Вона повинна сприяти більш повному задоволенню реальних потреб Клієнтів і підтримці репутації компанії як надійного, чесного і вигідного постачальника інертних і технічних газів.

НАШІ СЕРТИФІКАТИ