У світі, де кожен день народжуються нові ідеї та технології, компанія ІНГАЗ стоїть на передових позиціях в галузі виробництва інертних газів високої чистоти.

Наша історія — це напружена праця допитливих мрійників, які є найкращими майстрами в виробництві інертних газів.

Сьогодні компанія ІНГАЗ відзначається як синергія надійності, високої якості та стратегічної візії.

Упродовж 30 років ми входимо до складу провідних світових компаній в галузі виробництва інертних газів високої чистоти.

Команда ІНГАЗу — це злиття талантів, ідеї та енергії, це команда яка створює продукцію майбутнього в сучасному світі.

За роки становлення та розвитку ІНГАЗ завоював довіру клієнтів завдяки своїм інноваційним рішенням та неперевершеній якості.

У 2002 році ІНГАЗ отримує сертифікацію за стандартам ISO 9001, а 2017 року і за стандартом ISO 17025.

З 2015 року ми вкладаємо зусилля у створення новітнього обладнання для отримання інертних газів ультра високої  чистоти. Це не просто проект, це виклик, який ми прийняли з відкритим серцем і вірою у свої можливості та успішно його втілили.

2017 року розпочато виробництво та постачання нового продукту – зрідженого гелію.

У 2020 році ми представили ще один новий продукт – медичний ксенон під власною торговою маркою “XeLife”. Цей продукт є нашим внеском у сферу медицини, це наша спроба змінити світ на краще.

Навесні 2022 року ІНГАЗ здійснив вимушену релокацію з міста Маріуполь до Одещини, де зараз продовжує виробництво і створює потужну платформу для подальшого розвитку. Сьогодні ІНГАЗ залишається надійними українським постачальником, готовим виконувати наші зобов’язання перед клієнтами, задовольняючи їхні потреби та виклики з вдосконаленим підходом до виробництва.

ІНГАЗ на 30 річниці продовжує свій шлях і ми очікуємо на багато плідних років нашої спільної подорожі!

Приєднуйтеся до світу ІНГАЗ, до нашого експедиційного походу, де кожен крок — це нове відкриття, а кожен день — це можливість відчути справжню силу інновацій та неперевершеної якості.

І на завершення, щиро дякуємо нашим партнерам та співробітникам за відданість, за підтримку. Без вашої віри та нашої співпраці ми не могли б досягти всього, що маємо сьогодні.

ІНГАЗ — це не просто компанія, це спільний шлях до успіху, це спільна мрія, яка збувається.

Дякуємо за те, що обираєте ІНГАЗ як вашого надійного партнера!